ÖMER

İstinyelilik Manifestosu Dersi/ Manifest of İstinye Course

(English is below)

Sevgili #istinyeli,

İstinyelilik Manifestosu dersi, bildiğiniz gibi, pandemi döneminde uzaktan eğitim sistemi üzerinden yürütülmektedir.

İstinyelilik Manifestosu dersinden geçmek için dersin içine tıkladığınızda karşınıza gelen belge ve videoları izlemeniz ve okumanız gerekmektedir. İstinyelilik Manifestosu Dersinden geçebilmek için en az %50 oranında tamamlama yapmalısınız. Ders tamamlanma oranı %50’nin altında kalan öğrenciler dersten kalacaktır.

Birden fazla İstinyelilik Manifestosu dersi alan öğrencilerimizin aldıkları her bir manifesto dersinin içerisine girerek karşısına gelen videoları izlemeli ve dökümanları incelemelidir. Birden fazla İstinyelilik Manifestosu dersi alan öğrencilerimiz derslerinin içerisinde benzer içeriklerle karşılaşabilir fakat yine de o video ve dökümanları incelemeli ve izlemelidir.

Özellikle mezun durumundaki öğrencilerimizin İstinyelilik Manifestosu derslerini tamamlamadan mezun olamayacağını bilmesi gerekir.

İstinyelilik Manifestosu derslerinin son tamamlanma tarihi 29 Haziran saat 16.00’dır. Aldığınız her bir İstinyelilik Manifestosu dersi için %50 tamamlanma oranına bu tarihten önce ulaşmanız gerekmektedir. Tüm tıp fakültesi öğrencilerimiz için de bu tarih ve saat son teslim tarihidir!

Sorularınız olduğu takdirde vakit kaybetmeden gulsemin.topal@istinye.edu.tr adresine mail atarak sorularınızı sormanızı önemle rica ederiz.

Dear #istinyeli,

As you know, Manifest of İstinye course is conducted through the distance education system during the pandemic period.

In order to pass the Manifest of İstinye course, you need to watch and read the documents and videos that come up when you click inside the course. You must complete at least 50% in order to pass the Manifest of İstinye course. Students whose course completion rate is below 50% will fail the course

Our students, who take more than Manifest of İstinye course, should take part in each  course they take and watch the videos and examine the documents. Students who take more than Manifest of İstinye course may encounter similar content in their course, but they should still review and watch those videos and documents.

The final completion date for the Manifest of İstinye course is June 29 ,16.00. You must reach the 50% completion rate before each date for each of the Manifesto of İstinye courses you take.

If you have any questions, we kindly request that you ask your questions by sending an e-mail to gulsemin.topal@istinye.edu.tr without losing time.