Student Center

Club List

Logo
Caner Ölmez
190204080@stu.istinye.edu.tr

Taraftarı olduğu Fenerbahçe Spor Kulübü’ne, içinde yaşadığı çevreye ve topluma artı değerler sağlamak adına kurulan kulüp, aynı zamanda üyelerine en etkili şekilde destek verecek nitelikleri kazandırmak ve bilinçli, etkili ve güçlü bir kamuoyu desteği yaratmak amacı gütmektedir. Fenerbahçe Spor Kulübüne düzenli olarak proje üreten bir organizasyon haline gelmek için siz de kulübe katılabilirsiniz.

Ağız ve Diş Sağlığı Kulübü
Ahmet Şamil Karakaya
210801031@stu.istinye.edu.tr

Toplumumuzdaki her yaştan kişilere ağız,diş sağlığı ve temel ağız hijyeni hakkında bilinçlendirmek,eğitim vermek ve bu eğitimleri uygulamalarla hayata geçirmeyi planlıyoruz.
“Ağız hijyeni nasıl sağlanır?
Ağız kokusu nasıl engellenir?
Dişlerimi gerçekten doğru fırçalıyor muyum?
Ağız bakımıma gerçekten gereken özeni gösteriyor muyum? “
Bu sorular zaman zaman hepimizin aklından geçiyor gelin ağız ve diş sağlığı hakkında her soruya Ağız ve Diş sağlığı Kulübü olarak birlikte cevap arayalım !
“ Sağlıklı dişler mutlu gülüşler ”

Bilim Kurgu ve Fantastik Kültür Kulübü
Onat Gökay Çitil
180701006@stu.istinye.edu.tr

Kulübün ana amacı fantastik kültürü henüz tanımamış üyelerimize fantastik kültürü sevdirmek, bu mecraya aşina olanlarınsa kendisini yabancı hissetmeden aynı ilgi duyduğu alandaki insanlarla sosyalleşebilmesi ve ortak paydada buluştuğumuz bu oluşumdan olabildiğince keyif almasını sağlamaktır. Etkinlikler dahilinde frp, kutu oyunları, film maratonları, söyleşiler, sosyal buluşmalar, dijital oyunlar ve çeşitli atölyeler bulunmaktadır.

Blockchain Tech and Finance Club
Kübra Yıldız
180301082@stu.istinye.edu.tr

Kulübümüzün amacı üniversite öğrencilerine bilişim ve finans dünyasındaki yeni
teknolojileri, sistemleri ve girişimleri hakkında bilgilendirmek, farkındalık oluşturmaktır. Merkeziyetsiz finans dünyası, blockchain teknolojisi, token, trading risks, Technical Analysis, Margin Trading ve metaverse alanlarında üniversitelilere alanında yetkin kişilerce koordineli şekilde eğitimler planlamak, ulusal ve uluslararası kongreleri/etkinlikleri takip ederek öğrencilerin katılımını ve faydalanmasını sağlamaktır.

Logo
Mehmet Erçin
180425013@stu.istinye.edu.tr

Sinemanın üretim kısmını deneyimlemek isteyen öğrenciler için network ağı kurmayı hedefleyen bir öğrenci kulübüdür. Üyelere çekecekleri filmlerde, ekip kurma, planlama ve organizasyon desteğinde bulunulmaktadır. Düzenlenen atölyeler ve söyleşilerle teorik alanda da sinema ufkunu genişletmeyi amaçlar. Film galalarına katılmak gibi aktiviteler de yapılmaktadır. Cinevision Club, sinemanın mutfağına girmek isteyen öğrenciler için bir basamak işlevi görmeye devam ediyor...

Dans Kulübü-Logo
Zilan Şimşek
190203079@stu.istinye.edu.tr

İstinye üniversitesi dans kulübü olarak öncelikle hedeflerimizden birisi kişinin kendi vücudunu tanıyabilmesine yardımcı olmak ve içindeki dansçı ruhu ortaya çıkarmaktır. Bundan sonrası ise tamamen kişinin müzikle uyumuna bağlıdır. Kişi kendini ne kadar bütünleştirirse o kadar dansının içerisinde olur. Bizimle birlikte kendi dünyasına keşif yapmak isteyen herkesi kulübümüze bekliyoruz.
Dansla kalın.

Logo
Yağız Emir Çakıcı
190524076@stu.istinye.edu.tr

Kulüp kurulduğu günden itibaren İstinye Üniversitesinde sinema kültürünü oluşturmak ve bu kültürü yaygınlaştırmak amacı ile çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir. Bu amaç doğrultusunda; Kulüp kurucuları tarafından Prodüksiyon ekibi kurulmuş olup kısa filmler çekilerek festivallere gönderilmektedir. Sektörü tanımak üzere, yurt içinden ve yurt dışından yönetmenler ile görüşmeler düzenlenmektedir. Ayrıca yaz aylarının klasikleşen Açık Hava Sinema Gösterimleri ve kış aylarının vazgeçilmezi olan film maratonları düzenlenmektedir.

Logo
Ceren Yılmaz
210206043@stu.istinye.edu.tr

Mesleğin ilkeleri doğrultusunda Dil ve Konuşma Terapisi Kulübü olarak, dil ve konuşma bozukluklarına sahip olan ve risk faktöründe olan tüm bireylere farkındalık sağlanması, engelli bireylere sosyal rehabilitasyon ve etkinlikler yapılması, dil ve konuşma ile alakalı multidisipliner çalışacak sağlık elemanlarına ve mezun olacak dil ve konuşma terapistlerine eğitimler yapılması ve bilinçlendirme çalışmaları, çeşitli engel grupları olan bireylerle sosyal sorumluluk çalışmaları, yapay zeka ile dil ve konuşma üzerine engelli bireylere destekte bulunan projeler üretmeyi amaçlayan kulüptür.

Logo
Seda Nur Sunkar
210320264@stu.istinye.edu.tr

Doğa ve kampçılık kulübü olarak yeşile, oksijene en ihtiyaç duydugumuz bu dönemlerde doğaya yaptığımız geziler, yürüyüşler, doğa aktiviteleri ve kamplarla doğayla iç içe kalıp, derslerden stresten biraz da şehir hayatından uzaklaşmayı hedefliyoruz. Kulüpçe yaptığımız geri dönüşüm ve çevre temizliği etkinliklerimizle de doğaya olan teşekkürümüzü bir miktar olsun ödediğimizi düşünüyoruz. Doğa ve kamp hayatını seven arkadaşlarımızla tanışmaktan ve yeni maceralara atılmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz.

E-Spor Kulübü
Sefa Güler
180421025@stu.istinye.edu.tr

Dünyada en hızlı büyüyen sektör olan e-sporu üniversitemizde tanıtmak ve üniversitemizi müsabakalarda temsil etmek amacıyla kurulan kulüptür.

Ebelik Kulübü-Logo
Buse Sezgin
200202123@stu.istinye.edu.tr

Kulübün amacı; kadın, anne ve çocuk sağlığına katkı ve destek olmak olup , öğrencilerinin ders dışı zamanlarında, öğretim elemanlarıyla birlikte akademik ve kültürel etkinliklerde bulunmasını sağlamaktır.
"Hayata bir EBE ile başla"

Logo
Zeynep Nalbantoğlu
190404001@stu.istinye.edu.tr

Edebiyatı ve ürünlerini çeşitli yönleriyle eleştirmek, bilgi birikimini ortak alana açmak, sadece edebiyat ile ilgili konular olmamak üzere münazara etkinlikleri gerçekleştirmek ve değerli hocalarla Türk Edebiyatı hakkında çeşitli konferanslar yaparak edebiyatsever kitleyi bir araya toplamak amacıyla kurulan kulüptür.

EMSA İstinye
Zeynep Aktürk
200120091@stu.istinye.edu.tr

Avrupa Tıp Öğrencileri Birliği (EMSA, European Medical Students’ Association) 30 ülkede 110’dan fazla tıp fakültesinde temsilcilikleri (FMO, faculty member organization) bulunan, 150.000’den fazla öğrenciyi temsil eden ve kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur. 1990’da Brüksel’de kurulan EMSA, coğrafi Avrupa içerisindeki tıp fakültesi öğrencilerinin sesi olmayı amaçlar. EMSA; Avrupa Parlamentosu, Avrupa Komisyonu, Avrupa Konseyi ve Birleşmiş Milletler tarafından resmi olarak tanınan bir organizasyondur. Bu birlik, tıp fakültesi öğrencilerine tıbbi konularda fikir belirtme ve savunma; bunun yanında proje, eğitim, çalıştay ve uluslararası toplantılarda aktif rol alma imkanı sağlar. Çalışmalar genel olarak ‘Tıp Eğitimi’, ‘Tıp Etiği ve İnsan Hakları’, ‘Sağlık Politikası’, ‘Halk Sağlığı’, ‘Tıp Bilimi’ ve ‘Avrupa Entegrasyonu ve Kültür’ alt kolları ile gerçekleştirilir. EMSA İstinye, Türkiye’de bulunan 32+ EMSA üyesi FMO (faculty member organization) diğer bir deyişle Yerel Birliklerden bir tanesidir. EMSA bünyesinde yapılan ulusal ve uluslararası çalışmaları yerelde sağlamakla ve çalışma kolları önderliğinde EMSA’nın hedeflerine yönelik etkinlikler yürüten EMSA İstinye aynı zamanda İstinye Üniversitesi bünyesindeki tıp fakültesi öğrencilerinin birbirleriyle olan iletişimini güçlendirmek amacıyla kurulmuştur.

Enerji ve Mühendislik Kulübü
Tuğrul Göl
180723021@stu.istinye.edu.tr

Enerji ve Mühendislik Kulübü, üniversitemizin mühendislik fakültesinde enerji ve mühendislik alanında öğrenciler arasında bir çalışma kültürü oluşturmak amacıyla kurulmuştur. Bu kulüp çatısı altında laboratuvar çalışmaları yaparak ve projeler üreterek kendimizi mesleki anlamda geliştiriyor, ülkemizin ve dünyanın ihtiyacı olduğu enerji ve mühendislik alanlarında araştırmalar ve çalışmalar gerçekleştiriyoruz.
Enerji ve Mühendislik Kulübü olarak; kendini mesleki ve teknik alanda geliştirmek, laboratuvar ve ekip çalışmalarına katılmak isteyen tüm arkadaşlarımızı kulübümüze bekliyoruz.

Erasmus Kulübü
Ekin Baydur
200722065@stu.istinye.edu.tr

Erasmus programı kapsamında yürütülen projelerin bilinirliğini arttırmak,

Erasmus programının amaçları, süreçleri, uygulamaları ve geleceğe yönelik katkıları gibi hususlarda çalışmalar yapmak,

Erasmus Program ile global dünyada yabancı dilin ve kültürler arası etkileşimin kazandırabileceği avantajların farkındalığını artırmak.

Bireysel farklılıklara saygılı olabilme, farklı görüş, düşünce, inanç, anlayış ve kültürel değerleri hoşgörü ile karşılayabilme yeteneği kazandırmak.

Felsefe Kulübü
Batın Bakırkalay
211001007@stu.istinye.edu.tr

Fikirlerin aracılığıyla kendine varlık kazandırabileceğin bir kulüp!

Seminerler, çeşitli alanlarda eğitimler, tartışma atölyeleri, metin okuma-yazma çalışmaları, sosyal sorumluluk projeleri gibi etkinliklere katılabilir, düşüncelerinizde yeni ufuklar keşfedebilirsiniz.

Öğrenmeye heyecanın, hayatı anlamlandırmaya ve yaşamın kurucu unsurlarını yeniden düşünmeye ihtiyacın varsa Felsefe Kulübü seninle!

logo
Hikmek Kaan Esmer
200203069@stu.istinye.edu.tr

Kulübün amacı, meslekte adından söz ettiren meslektaşlarımızın tecrübelerinden ve biz öğrencilere tavsiyelerinden yararlanarak eğitim hayatımıza katkı sağlarken aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine destek vererek veya öncülük ederek farkındalık yaratmak, toplumu tehdit eden fiziksel risk faktörlerinin öğretilip, toplum sağlığını korumak için toplumu bilinçlendirmek gibi sosyal alanda bizleri geliştirecek etkinlikler düzenlemektir. Bütün bunları yaparken üniversitemizin farklı kulüpleriyle iletişim halinde olup öğrenci faaliyetlerini geliştirerek de biz öğrencilerin üniversite içerisinde iletişim içerisinde olmasını sağlamayı hedefler. Aynı zamanda üniversitemizin Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünü diğer üniversitelerden ayırt edici hale getirebilmek de hedeflerimiz arasında.

Logo
Atabak Faghfouri
180203093@stu.istinye.edu.tr

Kulübün amacı neredeyse herkesin hayatında yer edinen, insanların kendini ifade etme aracı olan fotoğraf sanatının derinlerine inerek daha çok insana ulaşmasını sağlamaktır. Okulumuzda fotoğrafçılığa ilgi duyan herkesi hem öğrenip hem sosyalleşebileceği ortak alanlarda buluşturmak, fotoğrafçılığını daha iyi düzeye taşımak isteyenlere teorik ve pratik bilgi birikimi oluşturarak öğrenilen bu bilgilerin de uygulanabileceği gezi ve etkinliklerle desteklenerek çevrelerine geniş bir pencerede bakabilmelerini sağlayan çalışmalar düzenlenmektedir.

logo
Nisa Şenel Gürban
180402001@stu.istinye.edu.tr

İstinye Üniversitesi Genç Yeşilay Kulübü 2016 yılında kurulmuştur ve okulumuzun en uzun soluklu kulüplerinden bir tanesidir. Gençlerin bağımlılık türlerinin ve bunları yaygınlaştıranların hedefinde olduğunun bilinciyle, arkadaşlarımızı her türlü zararlı alışkanlıktan korumak amacıyla üniversitelerde, meydanlarda, sporda, sanatta kısacası farkındalık oluşturmak için Genç Yeşilay her yerde. Çeşitli bağımlılık türlerine karşı farkındalık oluşturan saha çalışmalarının yanında; ortaokul, ilkokul ve lise öğrencileriyle yürütülen projeler sayesinde önleyici olarak rol almaktadır. Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce Genç Yeşilaycı ile bir araya gelinen kamplar ve etkinliklerle, bağımlılıklardan uzak ve akranlarla keyifli vakit geçirmenin tadını çıkarıyoruz. Sen de onlarca üniversiteden yükselen “Bağımlı olma, özgür ol!” sesine eşlik etmek istiyorsan Yeşilay Kulübüne katılabilirsin!

logo
Edanur Atik
200724008@stu.istinye.edu.tr

Üniversite yıllarında üyelerini girişimcilik ekosistemiyle tanıştırmayı amaçlayan bir organizasyondur. Girişimci Mühendisler Kulübü üyeleri eğitimlerle 21. yüzyıl yeteneklerini geliştirir, sektörden aktif insanlarla tanışır ve işlevsel bir "network" inşa etme yolunda adım adım ilerler.

logo
Büşranur Kaplan
200205074@stu.istinye.edu.tr

Başta Çocuk Gelişimi öğrencileri olmak üzere her bireyin ortak noktası olan çocuklar üzerine temellendirilmiştir. Çocuğun içerisinde bulunduğu gelişim dönemlerini, bu gelişim dönemlerinde göstermiş olduğu özellikleri, gelişimlerinde etkili olacak ilkeleri bilerek sağlıklı, mutlu ve kendini gerçekleştirebilen bireyler olarak yetişebilmeleri için aileyle beraber toplumunda görev ve sorumluluğunun olduğu bilincini kazandırmayı hedeflemektedir. Bu alana ilgi duyan öğrencileri bir araya getirerek hem kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak hem de farkındalık yaratacak akademik ve sosyal etkinlikler gerçekleştirmektedir. Her ay düzenli olarak, alandan kıymetli akademisyen ve misafirleri ile herkesin katılımına açık olan seminer, konferans, etkinlik ve toplantılar düzenlemektedir.

Logo
Çağan Gökçen
211211046@stu.istinye.edu.tr

Kulüp, havacılık ve uzay sevgisini yaymayı, aynı zamanda üyelerini bu alanlarda bilgilendirmeyi hedefleyen etkinlikleri aktif bir şekilde sürdürmeyi hedefler. Etkinlikleri gerçekleştirirken, paylaşılan bilgilerin doğruluğundan emin olabilmek adına sektörde deneyim ve uzmanlığı olan kişilerle birebir iletişime geçilerek interaktif iletişim ortamına fırsat yaratılmaktadır.

Hemşirelik Kulübü
Dilara Astam
200204103@stu.istinye.edu.tr

Kulüp üyelerimizin akademik ve kültürel etkinliklerde bulunmasını sağlamak aramızdaki dayanışmayı arttırmak ve toplumsal farkındalık bilincini oluşturmak amacıyla kurulmuştur.

Hip Hop Kulübü
Ömer Tarık Özkaya
190723011@stu.istinye.edu.tr

İstinye Üniversitesi’nde 2021 yılından itibaren faaliyet göstermeye başlayan kulübümüzün temel ilkesi sokaklarda doğan, zamanla sanatta ve günlük yaşamda dünyada önemli bir konuma gelen Hip Hop kültürünün okulumuzda temsilcisi olabilmektir. Kulübümüzün amaçları doğrultusunda görsel, işitsel ve sahne sanatları konusunda etkinlikler ve projeler düzenlemek, kendine ve yeteneklerine güvenen sanatçılar yetiştirmek, bünyemizdeki öğrencilere müzik konusunda kariyer planlayabilmek, Hip Hop kültürüne dair gündemi takip eden aktivitelerde bulunmak, sosyal sorumluluk projelerinde görev almak gibi çeşitli faaliyetler bulunmaktadır. Kulüp çatısı altında bulunan tüm üyelerimiz diledikleri takdirde kulüp içerisinde aktif roller üstlenebilecektir. Kulüp bünyemizde bulunan bütün öğrencileri Hip Hop kültürünün her dalından ve faaliyetlerinden yararlandırıp onları bu kültürün bir parçası haline getirmeyi amaçlıyor, okul içi ve okul dışı projelerimizle toplumsal farkındalık yaratıp her daldan donanımlı bireyler yetiştirmeyi planlıyoruz.

Logo
Eda Aktaş
ieeeistinyeuni@gmail.com

IEEE'nin temelleri 1884 yılında içlerinde Alexander Graham Bell ve Thomas Edison gibi dönemin önemli bilim insanları tarafından atılmıştır. IEEE mühendisliğin yaratıcılığı artırma, bütünleştirme, paylaştırma işlevine, elektroteknoloji ve bilgi teknolojisine, insanlığa yararlı bilimlere ve uzmanlık alanlarına katkıda bulunan; kar amacı olmayan teknik bir mesleki organizasyondur. IEEE, üyelerinin hayat boyu süren öğrenim sürecinde onlara mesleki açıdan çok önemli yardımlarda bulunmaktadır. Ulusal ve uluslararası konferanslar, seminerler, kariyer geliştirme ve network üzerine mesleki toplantılar düzenlemektedir. Gönüllü aktivitelerle liderlik ve diğer kişisel becerileri geliştirme fırsatı sunar. 300'den fazla sürekli eğitim ve geliştirme programı üyelerin hizmetindedir.

Logo
Emre Akbulut
211102042@stu.istinye.edu.tr

İstinye Üniversitesi öğrencilerinin birbirleriyle etkili iletişim kurabilmesini amaçlayan kulüp ayrıca sosyal, kültürel, sanatsal, sportif etkinlikler ve sosyal sorumluluk projeleri düzenleyerek sorumluluk bilincini daha da yükseltmeyi hedeflemektedir. Bu amaçlar çerçevesinde kulüp üyelerinin birbirleri ile daha iyi iletişim kurabilecekleri toplantılar gerçekleştirilmektedir. Dönem dönem çeşitli ekstrem sporlar ve paintball gibi sportif etkinlikler de düzenlemektedir. İletişim Kulübü olarak topluma ve çevremize karşı olan sorumluluklarımız doğrultusunda devamlılığı olan çeşitli sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirilmektedir. Kulüp olarak hayvan dostlarımız için gerçekleştirmiş olduğumuz "Patiler İçin El Ele" adıyla yola çıktığımız sosyal sorumluluk projemiz oldukça büyük bir ilgiyle karşılandı.

İletişim Tasarım Kulübü
Berk Yılmaz
211101066@stu.istinye.edu.tr

İletişim Tasarımı alanında söyleşiler düzenlemek, meslek kuruluşları ve derneklerle iş birlikleri yapmak, sergi düzenlemek ve sergi ziyaretleri gerçekleştirmek, Workshop ve atölye çalışmaları yapmak, yurtdışı tasarım kurum ve kuruluşları ile iş birlikleri yapmak, öğrencilerin tasarımlarını beraber yorumlamak ve paylaşmak, yarışmalar düzenlemek, başka okulların benzer kulüpleriyle iş birlikleri yapmak, iletişim tasarımına ilgi duyan öğrencilere kısa eğitimler vermek (photosop, llustrator vb), iletişim tasarımının edebiyat, tarih, felsefe, yazılım vb farklı sosyal bilimler ve fen bilimleri ile ilgili alanları ile ortak çalışmalar yapmak, öğrencilerin girişimcilik, buluş, patent çalışmaları hakkında bilgi edinmelerini sağlamak iletişim tasarımı kulübünün başlıca faaliyet listesidir. Yeni kurulmuş bir kulüp olarak siz değerli üyelerin katılımı bizler için önemlidir.

logo
Merve Taştan
200724019@stu.istinye.edu.tr

Kendilerini yaptığı işe ait hisseden, ortak bir hedef doğrultusunda uyum içerisinde çalışan, çalışırken yaptığı işten zevk alan, güçlü bir kurum kültürüne sahip olmayı kendilerine ilke edinmiş İstinye Üniversitesi’nin Endüstri Mühendisliği öğrencileri tarafından oluşturulan bir topluluktur. Kulübün amacı, öğrencilerin akademik hayatlarına ek olarak iş dünyasının çeşitli alanlarını bir araya getirip ‘IES’ rehberliğinde onların meslek hayatlarına yüksek motivasyonlu ve bilinçli birer birey olarak hazırlanmalarını sağlamaktır.

İşletme ve Ekonomi Kulübü
Hilmi Enes Uğurlu
200527067@stu.istinye.edu.tr

İşletme, ekonomi ve girişim ekosistemindeki önemli isimlerle bir araya gelerek, onların vizyonundan, misyonundan, bilgilerinden ve deneyimlerinden faydalanmak. Bu alanlarla ilgili çeşitli etkinlikler düzenleyerek sektör hakkında bilgiler edinip network oluşturarak ülkemize değer üretecek girişimci adaylarının gelişimine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

logo
Berkay Malgır
205040067@stu.istinye.edu.tr

Kulübümüzün amacı; oyun geliştirme sürecine ilgi duyan insanları tek çatı altına toplamak, oyun geliştirmeye merakı olan insanlara gerekli eğitimlerin verilmesini sağlamak, çeşitli etkinliklerle oyun sektörünün profesyonellerini öğrencilerle buluşturmak ve dijital oyun fikirlerinin gerçekleşmesine yardımcı olmaktır.
Bunların yanında okulumuzun Dijital Oyun Tasarımı Bölümünü yaptığımız etkinlikler ve tasarladığımız oyunlarla geniş kitlelere tanıtmayı hedeflemekteyiz.

Logo
Ceyda Kutluluk
200101063@stu.istinye.edu.tr

1952 yılında kurulmuş; bağımsız, siyasi olmayan ve kar amacı gütmeyen Türkiye’deki tıp öğrencileri arasında oluşturulmuş en köklü kuruluştur. Ülke çapında 82 tıp fakültesinde üye yerel temsilcileri mevcut ve bu sayı artmaktadır. Üye tıp fakülteleri ile Türkiye’deki 30.000'den fazla tıp fakültesi öğrencisinden oluşan bir ağa sahip olmakla birlikte, uluslararası çapta ise kurulduğu yıldan beri üyesi olduğu IFMSA (Uluslararası Tıp Öğrencileri Birlikleri Federasyonu) dahilinde 127 ülkede bulunan 137 Ulusal Üye Kuruluşu arasında Türkiye’yi temsil etmektedir. Birlik; Türkiye’deki tıp fakültesi öğrencileri için ve tıp fakültesi öğrencileri tarafından yürütülen, tamamen gönüllülük esas alınarak çalışan bir organizasyondur. Birleşmiş Milletler ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından resmi olarak tanınan IFMSA’in Türkiye’deki temsilcisi konumundadır. Diğer dış paydaşlarımız ise şunlardır: UNICEF, UNESCO, UNFPA, UNAIDS, EMSA, AMEE

logo
Ecem Kumtaş
210206048@stu.istinye.edu.tr

İstinye Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Kulübü’nün amacı gençlerin öncülüğünde vakfın ilkeleri olan farklılıklara saygı, şeffaflık ve hesap verebilirlik, yerel katılım, ekip çalışması, yaşam boyu öğrenme ve girişimcilik ilkeleri çerçevesinde atölyeler ve sürdürülebilir projeleri hayata geçirmektir.

TS Kulübü
Ömer Kayır
200204084@stu.istinye.edu.tr

Trabzonspor bir çınar misali kökleri Trabzon’da olup dallarını tüm Türkiye’yi sarmış bir ihtilal takımıdır.İstinye Üniversitesini de bu dallarından bir parça haline getirip Trabzonspor adının geçtiği her alanda yer ve zaman fark etmeksizin destek sağlamak ve hepimizin ilk aşkı ve en özel anılarına sebep olan bu sevdayı ifade etmektir.
Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ünde ümit ettiği gençlik olarak onun ilkelerini kısas alarak bir kulüp oluşumuna imza atmanın gururunu yaşamaktır.

logo
Zehra Yasak
229911508@stu.istinye.edu.tr

Astronomi ve Bilim adı altında üniversitemiz bünyesinde açılan ilk kulüp olmanın verdiği gururla birlikte amacımız bünyemizde bulunan her bir öğrenciye astronomiyi sevdirmek ve bilimsel her gelişmeyi doğrusal kaynaklar kullanarak iletmektir. Astronomi ve Bilime ilgisi olanların gelişimini olumlu yönde etkileyeceği, alanında ileri gelmiş isimlerle etkileşim sağlayabileceğiniz kulübümüze davetlisiniz!

İSÜ Gastronomi Kulübü
Dilara Güner
210603023@stu.istinye.edu.tr

İstinye Gastronomi Kulübü 2017 yılında üniversitemiz bünyesinde kurulan bir öğrenci kulübüdür. Üyelerimize sosyal kazanımların yanı sıra seminerler, tadımlar ,geziler, workshoplar başta olmak üzere, çeşitli faaliyetler ile Gastronomi bilimini aşılamak, bununla beraber öğreterek sevdirmek kulübümüzün temel amaçlarındandır.

Logo
Esra Öztürk
190423067@stu.istinye.edu.tr

Başta sağlık ihtisas alanları olmak üzere tüm üniversite öğrencilerinin bünyesinde yer alabileceği, gönüllülerinin lisans sonrası yaşamlarındaki kişisel gelişimini, yüksek farkındalık seviyesini ve bu farklılıklara dair sorumluluk sahibi olmasını hedefleyen ve Yeryüzü Doktorlarının bu toprakların iyiliğini yeryüzünün tamamına yaymak hedeflerinde bir paydaş olarak yer alabileceği öğrenci kulübüdür. Sağlık alanında odaklanmış insani yardım derneği Yeryüzü Doktorları’nın gençliği ve geleceğiyiz.

Logo
Dilara Bahçeci
180321009@stu.istinye.edu.tr

Eczacılık Fakültesi öğrencileri tarafından oluşturulan İstinye Üniversitesi Eczacılık Öğrenci Birliği’dir. ISUPA’ da tüm organizasyonların düzenlenmesinden ve yürütülmesinden tamamen öğrenciler sorumludur. Eczacılık Öğrenci Birliği ISUPA; Türkiye’deki ve dünyadaki eczacılık mesleğinin gelişmesine katkı sağlamayı, sağlık dünyasına ve sosyal hayata faydalı ve yenilikçi katkılarda bulunmayı, öğrencilerin bugünün ve geleceğin dünyasına hazırlanmalarına destek olmayı, öğrencilerin mesleki ve sosyal becerilerinin gelişmesi, çeşitli alanlarda farkındalık kazanması, kişisel ve kariyer hedefleri belirlemesi için yol gösterici olmayı amaçlar. Tüm bunları öğrencilerin organizasyonlarıyla gerçekleştirerek öğrencilerin ekip içi iletişim ve iş birliği becerilerinin gelişmesini, çeşitli deneyimler elde etmesi ve fırsatlarla karşılaşmasını hedeflemektedir.

logo
Ilgın Başay
180525015@stu.istinye.edu.tr

AMAÇ:İSÜ Kalite Kulübü'nün Misyon ve Vizyonunun öğrencilerimiz ve değerli akademisyenlerimize aktarılması, kalite kültürünün ve algısının yaygınlaştırılması.
SONUÇ: İSÜ Kalite Kulübü'nün kuruluş amacı ve değerlerinin başarılı bir şekilde aktarılması, kalite kültürünün öğrencilerimiz tarafına aşılanması.

Kamu Denetçiliği (Ombudsmanlık) Kulübü
Öykü Şahin
211201054@stu.istinye.edu.tr

Ombudsmanlık (Kamu Denetçiliği) Kulübü Meslek Yüksekokulu Adalet programı öğrencileri tarafından 2022 yılında kurulmuştur. Kulübümüzün faaliyetleri ile İstinye Üniversitesi öğrencileri arasında insan hakları ve hukukun üstünlüğü kültürünün oluşması, Kamu Denetçiliği (Ombudsmanlık) Kurumunun tanınması ve hak arama mekanizmalarına vakıf olunması amaçlanmaktadır. Kulübümüz, pek çok Üniversitede olduğu gibi Kamu Denetçiliği Kurumunun teşviki ile kurulmuştur. Kulübümüz çalışmalarını, (https://www.ombudsman.gov.tr/index) WEB sayfasında detaylı bilgileri yer alan Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında yer alan ve bir Kamu Kurumu olan Kamu Denetçiliği (Ombudsmanlık) Kurumu ile irtibatlı olarak yürütecektir. Merkezi Ankara’da bulunan Kuruma ziyaretlerde bulunulacağı gibi Üniversitemizde Kurum temsilcilerinin katılacağı çeşitli konferans ve etkinlikler düzenlenecektir.
Kulübümüz, toplumsal gelişime katkı sunmak için de amacı doğrultusunda, İstanbul’daki diğer üniversite, kurum ve kuruluşlar ve amacına uygun meslek örgütleri ile koordineli olarak panel, konferans ve çeşitli etkinlikler düzenlemeyi ve düzenlenen etkinliklere katılım sağlamayı planlamıştır.
Hak arama ve adalet yoluna sen de bir ışık tutmak istesen aramızda olabilirsin.

logo
Ravza Çelik
200207022@stu.istinye.edu.tr

İstinye Üniversitesi Kızılay Kulübü olarak bizler gençlerimize dayanışma , yardımlaşma ve şefkat duygularını aşılamak; düşünce, din, dil, ırk ve cinsiyet farkı gözetmeksizin kardeşlik ve arkadaşlık bağlarını kuvvetlendirmek; Atatürk ilkelerine bağlı, yurdunu ve milletini seven sağlıklı bir nesil yetiştirilmesine yardımcı olmak; Gönüllü Kızılaycılar kazanmak ve yetiştirmek; Kızılaycılık ilkelerinin yurt ve dünya gençleri arasında yayılmasını sağlamak. Gençlerin de insan ıstırabının azaltılması yönündeki çalışmalara katılımını sağlamasını , gençlik faaliyetlerini gönüllü insan kaynağı ile gerçekleştirmek ve yurt çapında yaygınlaştırarak etkin, verimli, sürdürebilir hale getirmeyi amaçlamaktayız.

Literary Zone Club
Burcu Kuşarı
190425023@stu.istinye.edu.tr

"Tüm dünya bir sahnedir; ve kadın erkek herkes birer oyuncu." demiş William Shakespeare. 'Literary Zone Club' olarak bizler İngiliz edebiyatına ilgi duyan arkadaşlarımız için bir sahne yarattık. Kendi dünyamızda, kendi sahnemizde, İngiliz edebiyatını, edebiyat kültürünü, tarihini, felsefesini, eleştirisini ve daha bir çok konuyu kavramaya yardımcı olacak
faaliyetlere yer vermeyi amaçlıyoruz. İstinye Üniversitesi'ne edebi bir bakış açısı kazandırmak için çok heyecanlıyız! Seni de aramızda görmek bizi çok mutlu eder!

"The whole world is a stage, and every man and woman is an actor." said William Shakespeare. As 'Literary Zone Club', we created a stage for our friends who are interested in
English literature. We aim to include activities that will help us understand English literature, literary culture, history, philosophy, criticism and many more in our own world, on our own stage. We are very excited to bring a literary perspective to İstinye University! We will be very happy to see you among us!

Matematik Kulübü
Berkay Kaya
196001015@stu.istinye.edu.tr

Matematik kulübü , matematik ve doğa ilişkisini anlamanın yanı sıra teorik matematiksel konular üzerinde de durup, matematiksel, felsefi ve mantıksal düşünceye yönlendirmeyi amaçlar. Ayrıca matematik tarihi ve ünlü matematikçileri tanıtarak farklı ufuklar açar.

Logo
Ceydanur Purtul
180622017@stu.istinye.edu.tr

Mimarlık kültürüne ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde farklı sınıftan öğrencilerin bir araya gelerek kentin sorunlarının, geleceğinin konuşulabildiği, kente dair bilgi ve deneyimlerin paylaşılabildiği özgür, çok sesli bir ortam yaratıp, atölye çalışmaları, söyleşiler, workshoplar vb. etkinlikler düzenleyerek mimarlık öğrencilerine farklı bakış açıları kazandırmayı hedeflemektedir. Mimarlık öğrencisinin ihtiyaç duyacağı belge, kaynak ve programların paylaşılacağı kulüpten donanımlı mimarlık öğrencisi yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Dilruba Tırpanlar
190423064@stu.istinye.edu.tr

Bilim ve teknoloji alanındaki öğrenci, akademisyen ve firmaları tek bir çatı altında toplayıp multidisipliner iş birliklerine ortam hazırlamak için çalışan kulübümüz 2017 yılında kurulmuştur. Mesafe, dil ve seviye ayrımı olmaksızın herkes tarafından anlaşılabilir etkinlikler ve eğitimler düzenleyerek "Moleküler Biyoloji ve Genetik" bilimininin tanınırlığını arttırmak ve üyelere meslek hayatlarında ihtiyaç duyacakları deneyim ve bilgi birikimini kazandırarak diğerlerinden bir adım önde olmalarını sağlamaktır.

Our club has been established in 2017 to pave the way for creating multidisciplinary collaborations with students, academicians and companies that work in science and technology field. Our aim is to organize events and courses that is perceivable for everyone without obstacles such as distance, language and level; for "Molecular Biology and Genetics" science to reach a high profile and to bring the club members one step ahead by bringing the experience and knowledge they need.

Logo
Mehmet Güven Uzun
180724012@stu.istinye.edu.tr

Müzikle ilgilenen ve ilgilenmek isteyen tüm öğrencilerimizi herhangi bir tür kaygısı gözetmeden bir araya getirmek ve müzik çevresinde eğlenceli, sosyal bir ortam oluşturmak amacıyla kurulmuştur. Üyeler; kulüp içerisinde aktif roller alarak kulüp çatısı altında düzenlenecek olan tüm etkinliklerde görevler alabilecek, müzik odasında çalışmalar yapabilecek, açılabilecek enstrüman derslerine katılarak kendilerini bu konularda geliştirebilecek ve tüm okulun davetli olduğu geniş çaplı konserlerde performanslarını sunabilecektir.

Logo
Elif Nur Akkuş
190423088@stu.istinye.edu.tr

Türkiye’de ve Dünyada bulunan milyonlarca nadir yaşamın farkında olmak ve nadir hastalıklarla doğrudan ilişkili alanlarda okuyan arkadaşlarımıza bu hastalıkları tanıtmak amacıyla kurulmuştur. Tıp, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Eczacılık, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Hemşirelik veya Psikoloji bölümleri gibi nadir hastalıklar ile doğrudan ilişkili bölümlerdeki öğrencilere kariyerleri boyunca özellikle Türkiye’de sıkça karşılaşabileceklerinin bilinciyle bu hastalıkları tanıtmak, hasta bireyler ve aileleriyle doğru iletişim halinde olmalarını sağlamak temel düşüncedir. Nadir hastalıklarla ilgili bilgilendirici seminer ve konferanslar düzenlemektedir.

Nefha - Genç Düşünce Öğrenci Kulübü
Rümeysa Bozdemir
200402009@stu.istinye.edu.tr

Okulumuzda birçok kulübümüz var. Ama manevi yönümüzü geliştirebileceğimiz hiçbir kulüp göremedik ve İstinye Üniversitesi öğrencileri olarak okulumuza bu yönde katkı sağlamanın bizi bir adım daha ileri taşıyabileceğini düşündük.

Nefha: nefes soluk güzel koku esinti demek. Okulda sürekli derse girip çıkan öğrenciler bir süre sonra boğuluyor ve okulu aslında nefes alabileceğimiz bir yere getirmek düşüncesiyle bu ismi verdik. Kelimelerin bilinçaltında çok büyük etkisinin olduğunu düşünüyoruz. Böylece temel düşüncemiz o arkadaşlarımızın kafasındaki üniversite algısını huzurlu bir yere çevirmek. Koşuşturmacanın arasında nefesimizi içimize çektiğimizde güzel kokunun bizi tebessüm ettirip rahatlatması.

Hidayet, dönüşüm hikayelerinin insanın bakış açısını geliştireceğini, ‘ben yapamam’ hissinin ‘birileri başarmışsa ben de başarabilirim’ hissine dönüşebildiğini gözlemledik. Bu yüzden kulüp temelinde her hafta 40 dakika sahabe hayatı işleyeceğiz. 1 ayda iki hidayet öyküsü (sahabe hayatı) ardından dışarıdan alanında uzman hoca çağırıp bize o hayat üzerinden bir özelliği anlatacağı seminerler düzenleyeceğiz.

Dini günlerde faaliyetler yapmak. Aşure gününde aşure dağıtmak ve günün önemine değinmek. Ramazan’da ücretsiz iftarlar düzenlemek. Kandillerde mescit girişinde ikram dağıtıp mescidi günün anlam ve önemine dair süslemek.
Kamplar yapmak. Kamplar yapmamızın amacı ise beraber daha iyi kaynaşabilmek ve okul dışında da faaliyet düzenlemiş olmak
İki ayda bir kez dışarıda sabah namazını kıldıktan sonra kahvaltı etkinliği düzenlemek.

networking club
İrem Nur Taşkın
200526001@stu.istinye.edu.tr

Networking Club okulumuzda bulunan tüm öğrenciler için profesyonel dünya ile bir köprü görevi görmeyi amaçlamaktadır. İş dünyasının işleyişini ve her türlü sorunu araştırmak; alanlarında uzman kişi ve kuruluşların deneyimlerinden faydalanmak ve bu öğrenimleri İstinye Üniversitesi öğrencileriyle paylaşmak; meslek ve iş kolu seçimlerinde öğrencileri bilgilendirmek ve bilinçlendirmek için firma ve sektör temsilcileri ile öğrencileri buluşturmak; üyelerin iş ve staj imkanlarından yararlanmasını sağlamak; üyelerine iş birliği içinde proje tasarlayıp gerçekleştirme, organizasyonel deneyim kazanma, kendi ilgi alanlarında gelişim şansı verme, bilgi ve düşüncelerini paylaşma ve tartışma imkanı sağlamak; İstinye Üniversitesi öğrencilerinin bir araya gelmelerini ve sosyal yaşamlarına katkı sağlamak amaçlarını taşır. Hayat boyu öğrenme kavramını felsefe edinmiş olan kulübümüzde kendinizi geliştirmek için fırsatlar bulacaksınız. "Eğer bir yere gitmek istiyorsan, daha önce oraya gitmiş birini bulmak en iyisidir." - Robert T. Kiyosaki

Proje Geliştirme ve Biyoteknoloji Kulübü
Ferhat Evin
isuprobiotechclub@gmail.com

Aziz Sancar, Mustafa Kemal Atatürk, Oktay Sinanoğlu, İbn-i Sina, Hulusi Behçet, Gazi Yaşargil, Albert Einstein ve Aristo gibi niceleri. Ya olmasalardı ne olurdu? Size bilim dünyasından Marie Curie’nin şu sözüyle selamını getirdik.
“İnsanlar konusunda daha az, fikirler konusunda daha çok meraklı olun.” Yıldırımların Efendisi Nicola Tesla aldığı patentlerden sonra “İnsan kalbini, bir mucidin kendi beyninin yarattığı bir ürünün başarıya ulaştığını görmesinden daha fazla heyecanlandıran bir şey olduğunu düşünmüyorum.” diyerek bu gurur dolu sevincini dile getirmiş. Keşke ölmeseydi dediğimiz Carl Sagan, “Muhteşem bir şey, bir yerlerde keşfedilmeyi bekliyor!”. Bu sözleriyle kendi kendimizi keşfetmemize bizleri nasıl da teşvik ediyor? Tüm bunlara ek olarak Sir Isaac Newton da demiş ki: “Bildiklerimiz bir damla, bilmediklerimiz bir okyanustur.” O halde ne duruyoruz? Biz hazırız! Peki ya siz?

VİZYONUMUZ
Üyelerimize, biyolojik bilimler alanında planlı çalışma alışkanlığı kazandırmak, yeteneklerini ve zekâlarını olumlu yönde işleyerek üretken bireyler olmalarını ve üretim mimarı olarak toplumda öne çıkmalarını sağlamak.

MİSYONUMUZ
“Proje Yazım ve Uygulama Eğitimleri”, “Fikir ve Projelendirme”, “Ulusal ve Uluslararası Fon Kaynakları”, “Proje Döngüsü Yönetimi", "Ulusal ve Uluslararası Yarışmalara Başvuru", ''Biyogirişimcilik'' ve “Biyoteknoloji” gibi birçok disiplinler aracılığıyla üyelerimizin kendilerini bilimin asıl merkezinde hissetmelerini sağlamak.

Psikoloji Kulübü
Naz Gürbüz
200422083@stu.istinye.edu.tr

Psikoloji öğrencilerini ve bu bilim dalına ilgi duyanları bir araya getirmeye çalışan ve bunun için psikolojinin her alanında, uzman akademisyenleri davet edip iş birliği yaparak seminerler ve konferanslar düzenleyen bir kulüptür. Kulüp; psikoloji bilimini, psikolojinin alt dallarını ve uygulama alanlarını tanıtmak, ruh sağlığına ve psikolojik bozukluklara ilişkin farkındalığı arttırmak, psikolojik destek almaya ilişkin önyargıların azaltılmasına katkı sağlamak, ruh sağlığı çalışanlarının mesleki bilgilerini öğrencilere aktarmalarında rol oynamak, toplumsal sorunlara ilişkin farkındalığı arttırmak ve toplumsal sorunların çözümüne katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

logo
Kadir Yücel
200723003@stu.istinye.edu.tr

İstinye Üniversitesinin Robotik ve Mekatronik kulübüdür. Bu alanda Robotlar, İnsansız Hava Araçları, Otonom Sistemler, Çevre ve Şehir teknolojileri, Yenilenebilir Enerji alanlarında projeler üretmeyi hedefleyen bir proje kulübüdür. Şu ana kadar bünyesinde 3 farklı teknofest takımı barındıran kulüp, vizyonunu proje ve üretim olarak belirlemiştir. Bu alanda elindeki imkanlarla birlikte en çok üreten öğrenci kulübü olmayı hedefler.

Resim Kulübü
Çiğdem Aslankıray
190320082@stu.istinye.edu.tr

Resim Kulübünün amacı, sanata gönül vermiş tüm öğrenci arkadaşlarımızla birlikte sanat kültürünü ve sanat sevgisini etrafımıza yaymak için güzel eserler ortaya çıkarmak ve etkinlikler düzenlemektir. Kulübümüz resim sanatındaki ana akımlar, ressamlar, eserler, temalar ve teknikler üzerine inceleyici bir bakış açısıyla yaklaşmak için çalışmalar gerçekleştirecektir. Resim sanatının yanında kil ve seramik alanında çalışmalar da yapılacaktır.

Logo
Esra Dumlupınar
190301147@stu.istinye.edu.tr

Kulübümüz sağlık öğrencileri tarafından kurulmuş ve sağlık öğrencileri tarafından yürütülmektedir. Faaliyet gösteren üyelerimiz yine sağlık öğrencileridir. Sağlık Okuryazarlığı Kulübü olarak özellikle sağlık bölümünde okumayan ve çalışmayan kişilere sağlık okuryazarlığını öğretmek, sağlık hakkında doğru bilgiye ulaşmalarına yardım etme ve bunları anlama hakkında onları yönlendiriyoruz.

Sağlık Yönetimi Kulübü
Şimal Ceren Bolelli
210503036@stu.istinye.edu.tr

Sağlık Yönetimi Kulübümüzün öncelikli amacı, Sağlık Yönetimi bölümü lisans öğrencilerinin hem kariyer hem kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak etkinlikler düzenlemektedir. Ayrıca bu etkinlikler sayesinde öğrenciler sağlık sektörünün önde gelen mentorleri ve güçlü akademik kadrosu ile bir araya getirilerek, kariyerlerini şekillendirmeleri konusunda ışık olunmaktadır.

Logo
Ayşin Şilan Deniz
200201073@stu.istinye.edu.tr

Beslenme ve Diyetetik bölümü öğrencileri tarafından 2016 yılında kurulan kulüp, üniversite ve üniversite dışı olmak üzere bireyleri sağlık ve sağlığın kapsadığı diğer alanlarda bilgilendirmeyi ve bilinçlendirmeyi; bu doğrultuda bireylerin minimal hastalık ve maksimum iyilik halini sürdürebilmesini amaçlamaktadır. Kulüp çeşitli stant çalışmaları, söyleşiler, konferanslar, seminerler ve etkinlikler düzenleyerek üniversitemizi bu alanda temsil etmektedir.

Siber Güvenlik Kulübü
Cahit Saral
212016723@stu.istinye.edu.tr

Siber Güvenlik çatısı altında teknoloji ve bilgi güvenliği konularını ele alan kulübümüz
İSÜ öğrencilerine bu konularda eğitici etkinlik ve kariyer hedefli eğitimler amaçlamaktadır.

Logo
Sema Nur Alkurt
210504060@stu.istinye.edu.tr

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü öğrencileri tarafından kurulan kulübün birincil amacı tarihte yaşanan ve bugüne sirayet eden, siyaset ile uluslararası ilişkilerin alanına giren meseleleri bilimsel perspektiften ele alarak gerekli yorumları ortaya koymaktır. Bu doğrultuda alanında uzman isimler üniversitemizde ağırlanarak çeşitli konularda konferanslar düzenlenmektedir. Bununla birlikte uluslararası ilişkiler alanında çalışmalar yürüten araştırma merkezlerinin zirve, çalıştay, sempozyum gibi uluslararası katılımcıların yer aldığı programlara da kulüp üyeleri katılım sağlayabilmektedir.

Logo
Sude Öztürk
190207014@stu.istinye.edu.tr

Bireyi çevresi içerisinde ele alan, bireyin refahını ve iyilik halini arttıracak projelere yönelen kulüp toplumsal düzeyde etkinlikler düzenlemektedir. Bireyin kendisi ve içinde yaşadığı çevreyi sosyal değişime ve gelişime açık hale getirmeyi hedeflemektedir

Logo
Muhammed Emin Altunok
190726070@stu.istinye.edu.tr

Kurulduğu günden beri başta her canlının tüm haklarını korumayı ve ihtiyacı olan her canlının temel ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan Sosyal Sorumluluk başlığı altında, insanların eğitim ihtiyaçları, sağlık ve barınma gibi birçok alandaki çeşitli sorunlarının giderilmesi ve haklarının korunması adına çalışmalar yapmayı amaçlamaktadır.

Spor Kulübü
Sena Emiroğlu
200530106@stu.istinye.edu.tr

Üniversite öğrencilerinin spor yaparak topluma entegre olmalarını sağlamak amacıyla her türlü spor organizasyonları ve sosyal sorumluluk projeleri yapılmaktadır.

Tiyatro Kulübü
Emine Kaydu
201106005@stu.istinye.edu.tr

İstinye Üniversitesi / Tiyatro Kulübü

Bizler İstinye Üniversitesi Tiyatro Kulübü olarak, seçmeler sonucunda, seçilen arkdaşlarımıza, eğitmenimiz Doğa YAVUZ tarafından verilecek eğitimin yanında, gerek oyunlarımız, gerekse kulüp üyelerimizin tamamının katılabileceği workshoplarımız, drama çalışmalarımız ve yıl boyu sürecek olan etkinliklerimiz ile birlikte aktif bir şekilde ilerlemekteyiz. İstinye Üniversitesinin sanata dönük kanadında yer almaktan ve üniversitemizin birbirinden değerli öğrencileri ile olmaktan büyük bir keyif duyuyoruz.
Amacımız; sizleri tiyatro ile tanıştırıp, tiyatronun insan gelişimindeki yerini benimsetmek ve aynı zamanda içinizdeki yaratıcı ruhu ortaya çıkartmaktır.
Her insanın bir potansiyeli vardır. Tiyatro, bu potansiyeli keşfetmenize yardımcı olacak nadide bir değer.
Bu keşif yolculuğunda sizlerle olmak gurur verici.

Tiyatro Kulübü'ne hoşgeldiniz..

Toplumsal Farkındalık Kulübü
Burak Kaplan
200402110@stu.istinye.edu.tr

Kulübümüzün amacı engeli olan bireylere daha sosyal ve aktif olabilecekleri bir ortam sağlamak ve bu bağlamda gönüllülük esasına dayanarak etkinlikler, projeler ve sosyal yardım çalışmaları organize ederek toplumun, engeli olan bireylere yönelik olan ön yargılarına karşılık farkındalık sağlamaktır.

Toplumsal Fayda içi Yapay Zeka
Ayşenur Erdoğan
190527033@stu.istinye.edu.tr

Toplumsal faydanın sağlanmasında yapay zeka uygulamalarının araştırılması, geliştirilmesi, yapay zekaya ait bias (ön yargı, yanılgı) ve regülasyonlar gibi toplumu etkileyecek konularda farkındalık kazandırmaya yönelik etkinlikler düzenleme amacıyla kurulmuştur.

Logo
Efe Nafi Sağay
180725016@stu.istinye.edu.tr

Galatasaray'ın taraftar grubu olan ultrAslanın İstinye Üniversitesi öğrencileri için kurulan taraftar kulübüdür. Üyelerinin takım ruhu içinde birlikte hareket etmelerini sağlamak ve takımlarına her branşta her maçta destek vermesini amaçlamaktadır. Kulüpte maçlarla birlikte birçok sosyal sorumluluk projesine de imza atılmaktadır. Gençliğiz, Geleceğiz, Galatasaray’ın olduğu her yerdeyiz!

Uni BJK İstinye
İbrahim Alkın
211112042@stu.istinye.edu.tr

Amacı, taraftarı olduğu Beşiktaş kulübünü branş fark etmeksizin armanın olduğu her yerde destekleyip sporculara itici güç olmak, taraftarı olduğu Beşiktaş kulübünü tribün dışında da iyi bir şekilde temsil etmek, çeşitli sosyal sorumluk projelerinde yer almak ve sosyal sorumluluk projeleri üretmek, üyelerimizle birlikte çeşitli sosyal aktiviteler düzenleyerek yoğun okul hayatlarında streslerini azaltmak.

Yazılım Geliştirme Kulübü
Salih Özgür Seçen
210901036@stu.istinye.edu.tr

Kulübümüzün amacı; yazılım alanına ilgisi olan öğrenciler arasında iletişim kurulmasını sağlamak ve yazılım alanında üyelerimizi ileri taşıyacak atölyeler ve etkinlikler düzenlemek. Yazılım Geliştirme Kulübü olarak bölüm fark etmeksizin yazılım alanına ilgi duyan tüm öğrencilerimizi kulübümüze bekliyoruz.